11 maja to kolejny dzień lekkoatletycznej rywalizacji w Bieniewicach, tym razem w kategorii „Młodzież”. Kilku naszych zawodników wystartowało w konkurencjach indywidualnych notując bardzo dobre rezultaty!

Anika Nuñez-Krajewska (7ds) zostawiła daleko w tyle rywalki i wywalczyła Mistrzostwo Powiatu w biegu na 100 m, notując nowy rekord życiowy. W skoku w dal z bardzo dobrej strony pokazała się Marysia Kłódkiewicz (7ds), zdobywając srebrny medal w swojej kategorii. W biegu na 1000 m także srebrny medal po pięknym biegu zdobyła Ania Cichy (8a). Wszystkie dziewczęta uzyskały tym samym kwalifikację do Finałów Międzypowiatowych, które odbędą się 30.05 w Pruszkowie.

Oprócz świetnych indywidualnych startów, dziewczęta wywalczyły Mistrzostwo Powiatu w sztafecie 4 x 100 m! Złota sztafeta pobiegła w składzie: Martyna Cichy, Ania Cichy, Marysia Kłódkiewicz, Anika Nuñez-Krajewska. Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych pięknych startów 🙂

mwi