Zerówki

W dniu 1.09 spotykamy się o godz. 9.00 w szkole. Listy uczniów dostępne są w kancelarii szkoły. Rodzice wchodzą z dziećmi do szkoły i wspólnie udają się do klas. Pracownicy szkoły chętnie wskażą drogę.

Spotkanie w klasach będzie ogólnym spotkaniem z wychowawcami, którzy w tym dniu zapoznają Państwa z najistotniejszymi zasadami obowiązującymi w szkole. Po krótkim spotkaniu dzieci pozostają w szkole pod opieką nauczycieli. Dzień rozpoczęcia roku szkolnego jest dniem przeznaczonym na zapoznanie.

Od godz. 13.00 (po obiedzie) można odbierać dzieci.

Rozpoczęcie roku dla klas:

Klasy 1-3 (z wyjątkiem klasy 2c i 3a) godz. 9.00 – na Auli, następnie spotkanie w klasach z wychowawcami

Klasy 2c i 3a spotykają się o godz. 8.30 z wychowawcami w salach i następnie z wychowawcami przechodzą na Aulę.

Klasy 4-6 godz. 10.00 – na Auli, następnie spotkanie w klasach z wychowawcami, prosimy, aby uczniowie przynieśli ze sobą długopisy

Klasy 7-8 godz. 11.00 – na Auli, następnie spotkanie w klasach z wychowawcami, prosimy, aby uczniowie przynieśli ze sobą długopisy

Przydziały nowych uczniów do klas będą dostępne w kancelarii w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego obowiązuje strój galowy.

Autokar szkolny w dniu 1.09 nie będzie kursował.