Niedawno uczniowie klasy 2c uczestniczyli w spotkaniu online z dziećmi z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej San José w Maladze. Spotkanie to było niezwykle cennym doświadczeniem, które przyniosło wiele korzyści zarówno dla naszych uczniów, jak i ich rówieśników z Hiszpanii. Dzieci z entuzjazmem opowiadały po angielsku o swoich krajach, tradycjach, popularnych potrawach, znanych sportowcach i muzyce. Stanowiło to doskonałą okazję do praktyki językowej i dzielenia się kulturą swojego kraju. Uczniowie śpiewali również piosenki w języku ojczystym, co dodało spotkaniu unikalnego charakteru i przyniosło wiele radości wszystkim uczestnikom. Na koniec dzieci zadawały sobie pytania, aby lepiej się poznać.

Spotkanie przebiegło w przemiłej atmosferze. Uczniowie byli podekscytowani możliwością poznania rówieśników z innego kraju i podzielenia się z nimi różnymi informacjami. Takie inicjatywy są niezwykle wartościowe dla rozwoju uczniów, dlatego nie możemy się już  doczekać kolejnego spotkania.

Patrycja Milej