6 grudnia w szkole zakończyła się zbiórka dla potrzebujących zwierząt z naszej gminy. Po raz kolejny cała społeczność szkolna wsparła porzucone, chore zwierzęta, które bez pomocy człowieka nie byłyby w stanie przeżyć zimy. Wszyscy darczyńcy okazali wielkie serce dla zwierząt nie zapominając o nich w ten świąteczny czas.

Udało nam się zebrać dużą ilość żywności, artykułów higieny, ale były też i zabawki dla psiaków i kociaków.

Wsparciem przy pakowaniu darów byli wolontariusze z klasy 7B. Zbiórka darów i przekazanie ich do fundacji było wspaniałą okazją do świętowania dnia Wolontariusza, który przypada na dzień 5 grudnia.

Wszystkie dary zostały przekazane fundacji Hossa z siedzibą w Koczargach Starych, która od lat wspiera potrzebujące zwierzaki w naszej gminie.

Bardzo dziękujemy całej społeczności szkolnej za wielkie zaangażowanie i okazaną pomoc tym, którzy bardzo tego potrzebują.

Warto pomagać

Agnieszka Gut