Dzieci z dużym zaangażowaniem wzięły udział w organizowanym przez nauczycieli świetlicy konkursie na projekt kartki wielkanocnej. Prace zostały wykonane bardzo starannie, wszyscy uczniowie wykazali się kreatywnością. Po długich obradach komisja konkursowa wyłoniła zwycięzcę, którą jest Zosia Dyszkowska z klasy 2d. Drugie miejsce zajęła Tosia Głowacka z klasy 3d, a trzecie miejsce ex aequo zajęły Oliwia Majka z 3c raz Karolina Dyszkowska z 2d. Zgodnie ze zwycięskim projektem, uczniowie uczęszczający do świetlicy wykonali kartki wielkanocne dla osób i instytucji współpracujących ze szkołą. Tworzenie prac sprawiło uczniom wiele satysfakcji i radości. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie oraz gratulujemy pomysłowości i zaangażowania.

Agnieszka Dawidowska