Kolejny raz wielkie emocje towarzyszyły nam podczas Międzypowiatowych Finałów w ramach międzyszkolnej rywalizacji sportowej. Reprezentacja dziewcząt starszych stoczyła dziś przepiękną walkę w rozgrywkach w unihokeja, które odbyły się w niedalekim Płochocinie.

Na Mistrzostwa rejonu zakwalifikowało się pięć bardzo mocnych drużyn – reprezentacji szkół z Żyrardowa, Piastowa, Józefiny, Płochocina i Zielonek-Parceli. Nasza drużyna bez porażki przeszła przez wszystkie mecze i tym samym została Mistrzem rejonu!

Zwycięstwo to jednocześnie awans do Finałów Wojewódzkich – XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży, które już 8 grudnia w Łochowie!!! Wielkie, wielkie brawa dla naszych dziewcząt – będzie to dla nich już trzeci w tym roku szkolnym udział w Mistrzostwach Województwa!!!

Magdalena Wielechowska