Dni Popularyzacji Nauki mijają nam bardzo miło. Drugiego dnia uczniowie klas młodszych wysłuchali wykładu o Polskich Noblistach. Swoją wiedzę na ten temat mogą również poszerzać w czasie trwania przerw, ponieważ na terenie szkoły zostały rozmieszczone plakaty na temat naszych Laureatów tej zacnej nagrody. 14 marca przypada Dzień Liczby π i dodatkowo uczniowie mieli do wykonania różne, ciekawe zadania, mogli sprawdzić swoją wiedzą w specjalnie przygotowanym escape roomie. Dzień zakończył się rewelacyjną informacją, ponieważ uczeń naszej szkoły, Hubert Maślanka (kl.6b) zdobył III miejsce w ogólnopolskim konkursie Epickie Pi w kategorii Rzeźba. Jesteśmy z Niego bardzo dumni i serdecznie gratulujemy!!!

Monika Gil