11.05 w Bieniewicach rozegrały się Powiatowe Finały w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców młodszych. 6 osobowe reprezentacje szkół, w tym nasze, rywalizowały w biegach na 60 m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegu na 600 m (dziewczęta)/1000 m (chłopcy). Każdy zawodnik drużyny musiał wykazać się szybkością, siłą i wytrzymałością. Wyniki w poszczególnych konkurencjach przekładały się na konkretną liczbę punktów i zsumowane dawały wynik całego zespołu. Po pięknej walce zarówno nasze dziewczęta, jak i nasi chłopcy wywalczyli srebrne medale Finału Powiatowego!

Wielkie brawa i gratulacje dla zawodników:

Emilka, Ada, Maja, Zosia (6a), Olga (6b), Iga, Weronika, Agata (6cs)

Bruno, Mateusz, Kuba (6a), Mikołaj, Rafał, Grzegorz, Wojtek (6cs)

MK

                                                                                                      

                                                                                          Urszula Kałasz, Anna Ilińska