W tym roku w Tygodniu Popularyzacji Nauki otworzyliśmy się na społeczność szkolną oraz gminną i zorganizowaliśmy Wieczór Nauki. Wydarzeniem tym zakończyliśmy dni, których celem było poszerzenie naszego zakresu wiedzy, głównie przez doświadczanie oraz integracja społeczności szkolnej.  Po ilości przybyłych gości można stwierdzić, że impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Przybyło wielu gości, którzy mieli przygotowane bardzo dużo atrakcji związanych z nauką oraz z zapomnianymi wynalazkami. W organizację tego pięknego wydarzenia włączyło się kilkunastu nauczycieli, którzy pokazali jak ważną rolę odgrywa ich dziedzina nauki. To był bardzo owocny czas, ponieważ mogliśmy spędzić te chwile budując relację poza „ławką szkolną” i przy okazji znacząco poszerzyć zakres wiedzy.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, za ogrom ciepłych słów, które utwierdziły nas, w tym, że było warto!

Monika Gil