Kochani, nasze szkolne wielkie serce zostało po raz pierwszy wypełnione po brzegi plastikowymi nakrętkami. Bardzo serdecznie Wam za to dziękujemy. 4 listopada nakrętki zostały przekazane tacie Małego Wojownika o imieniu Leny. Chłopiec zmaga się z chorobą nowotworową. Szczegółowe informacje o Lenym możecie znaleźć na stronie:
https://www.facebook.com/pages/category/Community/Leny-Ma%C5%82y-Wojownik-Pomagamy-W-Walce-Z-Siatk%C3%B3wczakiem-403707360451197/.
W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią nauka prowadzona jest w formie zdalnej i nie przychodzicie do szkoły. Zachęcamy jednak do bieżącego zbierania plastikowych nakrętek. Będą w sam raz jak wrócimy do szkoły. Nie musicie jednak czekać na uzupełnienie naszego serducha aż do grudnia. Zawsze możecie przyjść na spacer z rodzicami i wrzucić zebrane nakrętki już teraz. Serce rośnie jak pojemnik się napełnia. Ciekawi jesteśmy w jakim czasie nasze Zielonkowskie serce napełni się po raz drugi.

Dominika Olszewska