W tym roku szkolnym kampania wyborcza była pełna ciekawych pomysłów i zaangażowania. Kandydaci przedstawili swoje programy, które obejmowały różnorodne inicjatywy – od nowych wydarzeń sportowych, przez akcje charytatywne, po innowacyjne pomysły na urozmaicenie życia codziennego w naszej szkole. W wyborach wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Świadomie wybierali przedstawicieli, którzy będą reprezentować ich interesy, organizować szkolne wydarzenia oraz współpracować z gronem pedagogicznym w kwestiach dotyczących życia szkolnego.

Po zliczeniu głosów z przyjemnością ogłaszamy, że nowy skład Samorządu Uczniowskiego przedstawia się następująco:

Aleksandra Jakóbik – Przewodnicząca Małego Samorządu Uczniowskiego

Kvitoslava Punda – Zastępczyni Przewodniczącej Małego Samorządu Uczniowskiego

Iga Kowalska – Przewodnicząca Dużego Samorządu Uczniowskiego

Maciej Wójcicki – Zastępca Przewodniczącej Dużego Samorządu Uczniowskiego

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach – zarówno kandydatom, jak i wyborcom! Liczymy na owocną współpracę i mnóstwo wspaniałych inicjatyw 😊

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Patrycja Milej