17 kwietnia klasy 2a i 2c były na wycieczce w Tipi Kamp w Kampinosie, której tematem przewodnim byli Indianie. Dzieci według własnych pomysłów tworzyły pióropusze, które były bardzo kolorowe i wyjątkowe. Było też malowanie twarzy oraz wymyślanie indiańskich imion. Ponadto uczniowie, jak na prawdziwych Indian przystało, uczestniczyli w wielu różnorodnych zabawach ruchowych i zręcznościowych. Chodzili drużynowo na nartach, budowali mosty ze skrzynek, a także wiele biegali i skakali. Brali także udział w ciekawych zabawach integracyjnych. Dodatkowo samodzielnie sadzili bratki, które mogli zabrać do domów. Na koniec wycieczki odbyło się ognisko. Wszyscy wrócili we wspaniałych humorach i już czekają na kolejne przygody!

Patrycja Milej

Martyna Kaźmierczak