Zastanawialiście się, gdzie są produkowane zabawki dla dzieci z całego świata? Oczywiście w specjalnej Fabryce Świętego Mikołaja! Jest to wyjątkowe i magiczne miejsce, o którym krążą legendy. W wielkim warsztacie ukrytym głęboko w arktycznym lesie spełniają się dziecięce marzenia. To tutaj elfy spędzają swoje radosne dni tworząc najbardziej pożądane zabawki na świecie, mieszając drewno i farbę z magią Bożego Narodzenia. Na specjalne życzenie Świętego Mikołaja pakują prezenty dla dzieci z całego świata .Śpieszą się, aby zdążyć do wszystkich. Mają ogromnie dużo pracy, bo grzecznych dzieci jest bardzo, bardzo wiele i wszystkie zasługują na prezenty. 

Pozdrawiamy wszystkie dzieci ze Szkoły w Zielonkach-Parceli 

                                                                         Święty Mikołaj z leśnymi Elfami