Szkolny Budżet Partycypacyjny sprawia, że wszyscy członkowie społeczności szkolnej czują się współodpowiedzialni za szkolny budżet. Działanie to wzmacnia poczucie wpływu wśród dzieci i młodzieży w podejmowaniu decyzji w sprawach, które ich dotyczą.
W poniedziałek 22 kwietnia odbyło się głosowanie na projekty zgłoszone w Szkolnym Budżecie Partycypacyjnym.  Każdy uczeń miał możliwość oddania jednego głosu i zagłosowania tylko na jeden projekt. Dzieci i młodzież naszej szkoły z zaangażowaniem licznie oddawała głosy.

Oddano w sumie 574 głosy.
1. Szkolna strefa relaksu otrzymała 515 głosów
2. Kolorowe tablice korkowe otrzymały 59 głosów

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa naszemu uczniowi Mateuszowi Siek, to jego projekt zakupu stołów do piłkarzyków oraz puch zostanie sfinansowany ze środków Rady Rodziców w wysokości 3000 złotych!
Jako społeczność szkolna składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za zaangażowanie w organizację tego przedsięwzięcia. Jesteśmy przekonani, że warto zorganizować szkolny budżet i uczyć nasze dzieci demokracji.


Pozdrawiamy
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego