Po raz pierwszy nasza Szkoła brała udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania do tego wydarzenia rozpoczęły się dużo wcześniej i zaangażowały całą społeczność szkolną – to wychowawcy ze swoimi uczniami oraz ich rodzicami pomogli nam zebrać wszystkie produkty potrzebne do zorganizowania słodkiej kawiarenki oraz stoiska z biżuterią.

Nasi Wolontariusze w fantastyczny sposób zachęcali przybyłych do skosztowania słodkości, oferowali pyszne ciasta i ciasteczka przygotowane przez Rodziców, na których zawsze możemy liczyć. Do ciasta można było wypić kawę i herbatę. Nasze stoisko ze słodkim poczęstunkiem cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a ciasta rozeszły się jak „ciepłe bułeczki”.

Przybyli goście równie chętnie odwiedzali nasze szkolne stoisko z biżuterią. Dzięki kreatywności naszych Wolontariuszy powstały cudowne wisiorki, bransoletki, kolczyki oraz pierścionki.

Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej znowu udowodniliśmy, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, a w dwóch szkolnych puszkach zebraliśmy 6913,11 zł. Już dzisiaj myślimy o następnym 33 Finale WOŚPu.

Z całego serca dziękujemy:

Młodzieżowy Klub Wolontariatu