W czasie Tygodnia Popularyzacji Nauki nasza szkoła była organizatorem kilku konkursów dedykowanych nie tylko naszym uczniom, ale wszystkim ze szkół znajdujących się na terenie gminy Stare Babice. Poniżej wyniki tych konkursów:

Gminny Konkurs Fotograficzny „Zjawiska Fizyczne”

1. Zofia Reniec, uczennica Szkoły Podstawowej im. prof. Jadwigi Kobendzy w Koczargach Starych,
  2. Piotr Kujawa, uczeń Szkoły Podstawowej im. prof. Jadwigi Kobendzy w Koczargach Starych,
  3. Magdalena Tryniszewska, uczennica Szkoły Podstawowej im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zielonkach-Parceli.

Wyróżnienie otrzymał Bruno Bodył, uczeń Szkoły Podstawowej im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zielonkach-Parceli.

Gminny Konkurs „Pokaż Fizykę” zwyciężyła Alicja Zygmunt, uczennica Szkoły Podstawowej im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zielonkach-Parceli.

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Zjawiska Fizyczne”

1. Hubert Maślanka z kl. 7b,
  2. Szymon Konopacki z kl. 6c,
  3. Mateusz Siek z kl. 3a.

Wyróżnienia: Gabriela Jakóbik oraz Wiktoria Marczuk.

Szkolny Konkurs na postać sztucznej inteligencji AI ZIELONKI-PARCELA wygrała klasa 3b.

Wszystkim zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

Tydzień Popularyzacji Nauki odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Stare Babice i przy pomocy Domu Kultury Stare Babice.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Zielonkach-Parceli sfinansowała nagrody w konkursach szkolnych.

Monika Gil